Кошик
480 відгуків
FAIR
+380675494433
+380 (67) 549-44-33
+380 (63) 287-39-99

Гірлянди

Види і призначення новорічних гірлянд

Гірлянда – це універсальний новорічний декор, якими можна прикрашати не тільки ялинку, але і стіни, вікна, меблі. У приватних будинках ними можна декорувати дерева, кущі, вуличні альтанки і фасад будинку. Є кілька основних видів світлодіодним новорічної ілюмінації:

 • Нитку. Це найпростіше прикраса, у якому лампочки розташовуються послідовно на одному шнурі. Форма світлодіодів і їх забарвлення може бути різною. Це багатофункціональний прикраса. Його вішають на ялинку, сходові перила, меблі, віконні прорізи, карнизи і двері.
 • Мережа. У цій гірлянді проводу сплетені в квадрати або ромби, а на місці їх перетину закріплений світлодіод. Нею зручно прикрашати рівні поверхні на зразок стільниць, стелі, вікна, дахи або дверей, також можливо оформляти сіткою стовпи і стовбури вуличних дерев. Світлодіодне мережу можна використовувати не тільки на час новорічних святкувань, але й весь рік, наприклад, для залучення уваги до вітрині магазину, кафе чи ресторану. В будинку нею можна розмежовувати простір, робити перегородки.
 • Завіса. Світлодіодна гірлянда з центральним двометровим кабелем-житловий, який розташований горизонтально. Перпендикулярно до нього кріпиться 25 підвісок довжиною 2-9 м, на яких розміщені лампочки білого або теплого кольору. Бувають кольорові варіанти. Це відмінний варіант для декорування вікон і фасадів будівель.
 • Стринглайт. Це різновид гірлянди «нитка». Її особливість у тому, що ці прикраси можна з'єднувати послідовно в єдиний ланцюг. Якщо підключити її до контролера, вона буде блимати весь час як одна гірлянда.
 • Бахрома. Це горизонтально розташований провід-жила, до якого перпендикулярно приєднані підвіски різної довжини. Візуально підвіски нагадують звисають бурульки. Разом можна поєднати до 20 прикрас. Вони красиво виглядають під дахом приватних будинків. Підключивши їх до контролера, можна створити ефект «біжить світла». Організовуємо швидку доставку по Україні на Різдво та інші свята.
 • Бурульки. Візуально гірлянда нагадує завісу, але з більш короткими підвісками довжиною до 50 див Світлодіод має довгасту, витягнуту форму. Бурульками прикрашають ялинку і дерева на вулиці.
 • Дюралайт. Це світловий дріт з термопластмаси зі світлодіодами всередині, з якого можна створювати світяться написи і фігури. Їм часто оформляють міські ялинки. Діти їх дуже люблять.
 • Белтлайт. Шлейф, що складається з кількох жив, на яких розміщені світлодіоди різних відтінків. Цієї гірляндою декорують площі, мости, вулиці і парки. Перевагою є низьке енергоспоживання. Є моделі з лампами розжарювання. Ціну уточнюйте на момент замовлення.
 • Строблайт. Иллюминация, состоящая из нескольких жил, на которых размещены патроны для стробоскопических ламп, ярко вспыхивающих через определенные временные промежутки. Ими украшают витрины магазинов, торговых центров, ресторанов. Стоимость всех товаров в нашем каталоге всегда актуальна. Решение купить товары опт обойдется дешевле розницы.
 • Клиплайт. Гирлянда в виде пучка электрических кабелей. Провода подключаются через понижающий трансформатор. Это морозо- и влагостойкое украшение. Им оформляют деревья и кусты на улице.
 • Светодиодная лента. Ее можно использовать для создания праздничной иллюминации или как часть освещения, например, подсветка натяжного потолка.
 • L-неон. Украшение представляет собой гибкую трубку из термопластика с лампочками внутри. Имеет более мягкое и равномерное свечение, чем дюралайт.

Кроме этого гирлянды могут отличаться в зависимости от света, который они издают. Он может быть статическим, мерцающим, в виде бегущего огня, угасающим и т.д. Узнать сколько стоит подходящая светодиодная гирлянда можно по телефону

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner